دکتر آقامیری: وجود آزمایشگاه های مجهز و فعال از امتیازات مطلوب دانشگاه آزاد شهرری است

۰۵ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۹ خبر تصویری
تعداد بازدید:۷۱۶
دکتر آقامیری: وجود آزمایشگاه های مجهز و فعال از امتیازات مطلوب دانشگاه آزاد شهرری  است

ریاست  دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران بر لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای جذب دانشجویان خارجی در دانشگاه آزاد شهرری تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی واحد، محمودرضا آقامیری از بخش‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری بازدید کرد.

آقامیری پس از بازدید چهار ساعته از دانشگاه آزاد شهرری در نشستی با مسئولان این واحد دانشگاهی، ساختار و فضای فیزیکی آن را مطلوب و جذاب دانست و گفت: معتقدم این واحد دانشگاهی قابلیت رقابت با دانشگاه‌های مطرح کشور را دارد.

وی وجود آزمایشگاه‌های مجهز و فعال را از امتیازات مطلوب این واحد دانشگاهی دانست و بر تدوین و برنامه‌ریزی بلندمدت برای گسترش تحصیلات تکمیلی تأکید کرد.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی دانشگاه آزاد شهرری که در جوار حرم ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قرار گرفته بر لزوم تمهیدات لازم در خصوص جذب دانشجویان خارجی تأکید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد شهرری نیز به برخی از توانمندی‌های این دانشگاه اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد شهرری با فضا و امکانات آموزشی و پژوهشی و با تربیت بیش از ۸۵ هزار دانش‌آموخته به سهم خود نقش مؤثری در پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و تقویت بنیان توسعه پایدار داشته است.