تجهیز و تکمیل آزمایشگاه همکار استاندارد نساجی دانشگاه آزاد شهرری در مجتمع آزمایشگاهی زکریای رازی

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۲ خبر تصویری
تعداد بازدید:۱۹۵
تجهیز و تکمیل آزمایشگاه همکار استاندارد نساجی دانشگاه آزاد شهرری در مجتمع آزمایشگاهی زکریای رازی

با توجه به ضرورت تجهیز آزمایشگاه همکار استاندارد نساجی به دستگاه زنون-تست جهت آزمون ثبات نوری پارچه در برابر نور مصنوعی و ژرمیناتور (آون رطوبتی حرارتی) برای تنظیم شرایط محیطی منسوجات در آزمون های استاندارد، اقدام لازم توسط اداره امور آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه برای خرید دستگاه های مذکور به عمل آمد و پس از اخذ مجوز از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و عقد قرارداد با صندوق پژوهش و فناوری توسعه فناوری نانو، خرید دستگاه های مذکور با ارزش تقریبی بیش از 500 میلیون ریال از طریق نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران، صورت پذیرفته است.  

به گزارش اداره امور آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه آزاد شهرری، دستگاه اندازه گیری ثبات نوری که با تازگی خریداری شده،‌در آزمایشگاه همکار استاندارد نساجی دانشگاه نصب، آموزش و راه اندازی گردید. 

در حال حاضر آزمایشگاه همکار استاندارد نساجی دانشگاه آزاد شهرری حاضر پاسخگوی سازمان ها و صنایع مرتبط در تعیین کیفیت استانداردهای پارچه، نخ و البسه بوده و قابلیت ارزیابی فنی و کیفی منسوجات موجود در بازار را دارد.

دانشگاه آزاد شهرری آمادگی خود جهت سرویس دهی و خدمات رسانی به شرکت ها و موسسات، دانشجویان و اساتید محترم را اعلام می دارد.